Kliknij i wybierz kolor tła strony

O FIRMIE
dowiedz się więcej o nasNASZE USŁUGI
przeczytaj co oferujemySYSTEM
zapewniamy mieszkańcom aglomeracji śląskiej
stały dostęp do wodyINFORMACJE I PROMOCJA
zapoznaj się z aktualnościami i ogłoszeniamiPRZETARGI
zapraszamy do udziału w naszych przetargachAKCJONARIUSZE
infofmacje dla akcjonariuszyKONTAKT
jesteśmy do Państwa dyspozycjiStan zbiorników
11.04.2014
Ujęcie wody dla Śląska w Czańcu – zdjęcia z drona IX 2016

Dzień dobry!
Zapraszamy do wirtualnego zwiedzania dwóch wyjątkowych obiektów, spośród wielu zarządzanych przez Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów. Możesz odwiedzić najstarszą stację wodociagową "Zawada" w Karchowicach oraz nasz najnowocześniejszy zakład produkcji wody w Goczałkowicachach.

Strona 1/23
Blisko tysiąc osób odwiedziło obiekty GPW
27.09.2016

Zakończyły się tegoroczne dni otwarte najciekawszych obiektów Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów. Od 19 do 23 września 2016 roku można było z bliska zapoznać się z funkcjonowaniem wyjątkowego w skali kraju systemu zaopatrzenia w wodę, którym zarządza GPW.

Sprzątnie śmieci wokół jeziora w Goczałkowicach trwa cały rok
19.09.2016

Po zakończeniu wakacji Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów Katowice ustawiło duże pojemniki na śmieci w Wiśle Małej, w miejscach, gdzie najczęściej parkują samochody osoby biwakujące nad zbiornikiem Goczałkowickim. To kolejny etap podjętej przez GPW, wspólnie z miejscowym samorządem, akcji pn.„Pomyśl i nie śmieć”. Dzięki niej wiosną, mieszkańcy Wisły Małej, wędkarze oraz harcerze i uczniowie sprzątając obrzeża Jeziora Goczałkowickiego - od granicy z miejscowością Strumień do portu żeglarskiego

Nowy konkurs fotograficzny GPW Człowiek – woda –technika
22.07.2016

Laptop, profesjonalny sprzęt fotograficzny i zestawy e-booków to nagrody, które można zdobyć uczestnicząc w dorocznym konkursie fotograficznym ogłoszonym przez Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów pn „Człowiek-woda –technika”.

Istnieje realna groźba drastycznej podwyżki cen wody
15.09.2016

Podczas konferencji prasowej członków zarządu Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów, którą zorganizowano 14 września 2016 r. w Stacji Uzdatniania Wody w Kobiernicach koło Bielska-Białej poinformowano dziennikarzy o konsekwencjach najnowszych planów Ministerstwa Środowiska dotyczących nowelizacji prawa wodnego.

Z atrakcyjnymi nagrodami rusza druga edycja Olimpiady Wiedzy o GPW
12.09.2016

Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów zaprasza do udziału w Internetowej Olimpiadzie Wiedzy o GPW. Organizowany po raz drugi konkurs skierowany jest przede wszystkim do młodzieży szkół oraz członków organizacji zrzeszających młodzież z województwa śląskiego. Jego celem jest popularyzacja informacji zawartych na stronie internetowej GPW o działaniach podejmowanych przez Spółkę oraz o specyfice przedsiębiorstwa.

Nie żyje Hipolit – najstarszy w Europie hipopotam
03.09.2016

2 września 2016 roku Dyrekcja Śląskiego Ogrodu Zoologicznego w Chorzowie poinformowała, że nie żyje najstarszy w Polsce i w Europie hipopotam nilowy Hipolit, który ponad rok temu adoptowany został przez Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów SA.

Sportowe spotkanie wodociągowców z całego kraju
29.08.2016

28 sierpnia 2016 roku na terenie nowoczesnego kompleksu sportowo-rekreacyjnego AQUA-ZDRÓJ w Wałbrzychu zakończyła się XXVI Ogólnopolska Spartakiada Pracowników Wodociągów i Kanalizacji im. Tadeusza Jakubowskiego W 37 konkurencjach udział wzięło blisko 2 tys. osób z 66 przedsiębiorstw wodociągowych z całego kraju.

Wartościowe nagrody w konkursie GPW dla nauczycieli na scenariusz lekcji o wodzie
30.05.2016

Telewizor, komputer, cyfrowy aparat fotograficzny i czytniki e-booków można będzie wygrać w wakacyjnym konkursie ogłaszanym przez Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów SA dla nauczycieli wszystkich typów szkół oraz placówek oświatowych w województwie śląskim.

Sytuacja meteorologicza
w zlewni Małej Wisły

x

Technologie

Najnowsze technologie uzdatniania wody oraz zarzadzania jakością sieci wodociągowej. Poznaj je.

Nasze obiekty

Zapraszamy do obejrzenia mapy naszych obiektów rozmiesczonych na terenie całego Górnego Śląska.

Dane teleadresowe

Górnośląskie Przedsiębiorstwo
Wodociągów S.A. w Katowicach

ul. Wojewódzka 19
40-026 Katowice
Tel. +48 32 6038 861
Fax +48 32 6038 614